İş Dünyası

Diyarbakır da Bayanlara Evde Ek İş 2023 (Bağlar Kayapınar)

Vatandaşlarımız ülke genelinde ek gelir elde etmek amacı ile evden çalışıyorlar. Diyarbakır ve ilçelerinde bu şekilde paketleme işi veren pek çok fason firma bulunmaktadır. Diyarbakır evde iş veren firmalardan nikah şekeri yapımı ya da kına paketleme gibi işler alabileceğiniz gibi aynı zamanda yöresel üretimi yapılan ürünlerin paketlenmesi konusunda da iş alınabilmektedir. Sizler için Diyarbakır, Bağlar, Karapınar bölgelerinde bulunan ve evlere iş veren firmaları kaleme aldık. İçeriğimizden bilgi alarak firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır Evde İş İmkanı

Ülkemizin her ilinde olduğu gibi Diyarbakır’da da evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Ev hanımlarının tüm vakitleri müsait olduğundan dolayı günün müsait oldukları zamanlarında bu tarz işleri yaparak para kazanabilirler. Sadece ev hanımları değil, ek gelire ihtiyacı olan herkes bu tarz işler ile gelir elde edebilir. Emekliler ve ya da öğrenciler de evlere iş veren fason firmalardan iş alarak gelir elde edebilirler. 

Hanımların elleri bu tarz  işlere daha yatkın olduğundan dolayı firmalar ile görüşerek iş alırlar. Firmalar kendileri ile iletişime geçen kadınların ikametgah adreslerine bu tarz işleri kargo yolu ile gönderir. Kadınlar üretimi yaparak firmaya işi geri gönderirler. Bu tarz işlerde iş alan kişilerin herhangi bir ek masrafları bulunmamaktadır. Kadınlarımıza iş kargo yolu ile gönderildiği gibi geri gönderim esnasında da masraflar firmalar tarafından karşılanmaktadır.

Evde yapılabilecek pek çok iş var. Özellikle paketleme işleri ile ilgili ilanlar internet üzerinde çok fazla yer almaktadır. Bu işler üretimin tamamlanmasının ardından evlere gönderilerek üretilen ürünlerin paketlenmesi sağlanmaktadır. büyük firmalarda paketleme yapmak amacı ile makineler bulunsa da küçük firmalar maliyetten kar etmek amacı ile bu tarz makineleri almazlar ve evlere iş göndererek paketleme yaptırırlar. Personel masraflarından kar elde etmek isteyen fason firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir ve siz de evden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının vakitleri geniş olduğundan günün belirli saatlerinde işlerini yapabilirler. Normal şartlarda çalışma saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Bu saatler arasında kadınlar fiziki olarak iş yerlerinde bulunmak durumunda kalırlar. Oysa ki evlere iş veren firmalarda bu tarz bir zorunluluk yoktur. Sadece belirlenen süre zarfında işin teslimatını gerçekleştirmeniz istenmektedir. Ayrıca yol parası ya da yemek parası gibi harcamalar maddiyardim.com yapmanıza da gerek kalmaz. Çünkü evden çıkmadığınız için ekstra masraflarınız da olmayacaktır. Fason firmalar ile iletişime geçerek iş ilanları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ankara ve Sincan’da evlere ek iş veren firmalar hakkında güncel bilgiler içeriğimizde.

Diyarbakır’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Diyarbakır ve çevresinde yaşayan kadınlarımız evlere iş alarak geçimlerini sağlıyor ve aile bütçelerine katkıda bulunuyor. Ancak kadınlarımız bu tarz işlere nasıl ulaşacaklarını bilmiyorlar. Özellikle sosyal medya sayfaları üzerinden evlere iş veren firmalar sürekli olarak ilan yayınlıyorlar. Ya da “Türkiye genelinde iş verilir.” şeklinde belirli bir iş veriyorlar. Örneğin kına paketleme işi şeklinde bir grup var. Bu grup üzerinden sürekli olarak iş ilanları yayınlanıyor. Yayınlanan ilanlara yorum yaparak size geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu firmaların adres ve iletişim bilgilerini vermeden evvel sizleri bir konuda uyarmak istiyoruz.

Dolandırıcılık faaliyetleri eskiden fiziki olarak yapılırdı. Artık internet üzerinde yer alan çok fazla dolandırıcı var. Özellikle internet üzerinden kişisel bilgilere ulaşarak dolandırıcılık faaliyetleri yapılıyor. Bu kişilere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle kredi kartı, banka kartı şifresi gibi bilgilerin kesinlikle bu kişilerin eline geçmemesi gerekiyor. Bu firmalar sizin gelir elde etmeniz için faaliyet göstermekte olup kendileri de kazanmaktadır. Ancak siz sadece çalışan olduğunuz için kapora vb. talep etmeleri de mümkün değildir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Bu ilanlara sosyal medya üzerinden ulaşabileceğinizi söyledik. Google üzerinden yapacağınız aramalarla da bu tarz ilanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır. İş bulma sayfaları üzerinden de bu tarz ilanlar sürekli olarak yayınlanmaktadır. Bağlar, Yenişehir, Hani, Hazro, Çüngüş, Sur, Silvan, Lice, Çınar, Kayapınar gibi ilçelerde evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Çevrenizde evlere iş veren firmalardan iş alan yakınlarınız varsa onlarla iletişime geçerek de iş alabilirsiniz.

Organize sanayi bölgelerinde bulunan fabrikalar da bu anlamda işinize yarayacaktır. Evlere iş veren firmalar var ise, onlarla irtibata geçerek paketleme işleri alabilirsiniz.

Bu adresler üzerinden firmalar ile görüşerek iş alabilirsiniz. Özellikle üretim aşamalarından sonra yapılacak paketleme işleri konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Diyarbakır Evde Kına Paketleme

Ülke genelinde evde yapılan işlerin başında kına paketleme gelmektedir. Bu işi yaparak siz de aylık 500 ile 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bilindiği gibi düğünler çok oluyor. Kına geceleri ise kültürümüzün vazgeçilmezi. Normal kınanın yanı sıra doğuda Hint kınaları da oldukça sık kullanılıyor. Organizasyon firmaları ya da kutlama malzemesi satan firmalar bu tarz işleri çok sık veriyor. Size belirli bir kilogramda kına ve paket gönderiyor. Öncelikle ölçek yardımı ile kınaları gönderilen paketlere yerleştirmeniz istenir. Daha sonra gelin ve damat tarafından seçilen kına kutularına paketler yerleştirilir. Kına kutuları çok çeşitli olduğundan dolayı size gönderilen işe göre fiyat öderler.

Çok teferruatlı kına kutularının adeti 1 TL civarındadır. Normal standartlara sahip kına paketleri ise 50 kuruştur. Yaptığınız işe göre aldığınız ücret değişir. İnternet üzerinden evden iş yaparak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında ücret kazanılabileceğini iddia edenler olsa da bu kesinlikle doğru değildir. Çünkü bu işlerde kazanılacak olan tutarlar genelde belirli olmaktadır. Siz de bu organizasyon firmaları ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz.

Diyarbakır’da Evde Nikah Şekeri Yapımı

Yine sadece Diyarbakır’a özgü olmamakla birlikte ülke genelinde verilen işlerden bir tanesi de nikah şekeri yapımıdır. Davetiye satan yerlerde ya da organizasyon firmalarında kına paketleme gibi bu işler çok fazla yapılsa da internet üzerinden verilen ilanlarda fiziki bir iş yeri olmadan da bu işleri yapanlar vardır. Çok sipariş alındığında işleri yetiştirmek oldukça zor olmaktadır. Özellikle sizden istenen işi zamanında yapmanız durumunda firmalar sürekli olarak sizinle çalışmak isteyeceklerdir.

Üretim alınan siparişlere göre yapılmaktadır. Size verilen siparişe ve gönderilen ürünlere göre üretim yapmanız talep edilir. Ayrıca gerekli olan ekipmanların tamamı da firma tarafından gönderilmektedir. Gönderilen ürünlere göre siz de firmanın tarif ettiği şekilde üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Selçuklu evde ek iş veren yerler hakkında detaylı bilgi için içeriğimize göz atın.

Diyarbakır Hediyelik Eşya Paketleme

Diyarbakır tarifi ve turistik bir kent olduğundan dolayı özellikle Doğu Turları için çok fazla kişi gelmektedir. Bu turlarda vatandaşlarımız hediyelik eşyalar almaktadır. Özellikle Diyarbakır’da bulunan hediyelik eşya fuarında turistlerin ilgilerini çeken pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin üretimleri firmalar tarafından yapılsa da paketlenmeleri konusunda evlere iş verilmektedir. Diyarbakır’ın geleneksel ürünleri içerisinde ipek böcekçiliği, kuyumculuk ve bakırcılık geliyor. Ayrıca keçecilik, kilim üretimi, dokuma ürünleri de diğer illere nazaran öne çıkmaktadır. Bu ürünlerin paketlenmesi için iş almak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Şanlıurfa ve Antep illerimizde bulunan firmalar da iş alabilirsiniz.

Diyarbakır İşkur Evde İş İlanları

Özellikle paketleme işleri İşkur üzerinden sürekli olarak yayınlanmaktadır. İşkur e-şubesi vasıtası ile evlere iş veren firmaların ilanlarını yayınlamaktadır. İşkur şubelerine giderek de işler hakkında bilgi alabilirsiniz. Diyarbakır mevsimlik işçilerin de yoğun olarak bulundukları bölgeler arasında yer almaktadır. Şubelere giderek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır ve çevresinde  evlere iş veren firmalardan iş alarak siz de gelir elde edebilirsiniz. Organize Sanayi, İşkur ve sosyal medya kanalları üzerinden bu tarz ilanlara ulaşarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Asrın GÜNEY YILDIRIM

2023 Yılında Ekonomi Gündemini takip eden ve ekonomi yazıları yazan bir girişimciyim.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu