Gündem

En Ucuz Yeni Hat Fiyatları 2023 (Türk Telekom Turkcell Vodafone)

Faturalı ve faturasız hat fiyatlarına yapılan son zamlardan sonra Türk Telefom, Turkcell ve vodafon hat fiyatları ne kadar oldu, en ucuz faturasız hat, kontörlü ve faturalı hatlar için sim kartı fiyatları ne kadar oldu araştırdık.

Yeni Hat Fiyatları 2023 Hazır Kart

Yeni hat fiyatları odafone turkcel ve türk telekom GSM operatörlerinde 440 TL ile 500 TL arasında satılmaktadır. Faturalı hat kullanıları hazır kart ücertini ödemeden 12 ay boyuncas faturalarının üzerine ekleterek ödeme yapabilmektedir.

Aylık faturalarına yansıyacak hat bedeli ise 36 TL ile 42 TL arasındadır. Her fatura kesim tarihinde fatura bedeline hat ücretide eklenerek faturalndırılmaktadır.

Faturasız Hat Fiyatları 2023 Kontörlü Hat

Faturasız hatlar özellikle az arama yapan ve sadece internet kullanımı için hat satın alan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Faturasız hat fiyatları tarife seçeneklerine ve operatörlere göre değişmektedir.

Faturasız hat alımlarında Turkcell, vodafone ve Türk Telekoma göre hbat fiyatları şu şekildedir:

OperatörHat Bedeli
Turkcell400 TL
Vodafone440 TL
Türk Telekom500 TL
Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom hazır kart fiyatları 500 TL‘dir. Yeni hat alımlarında kampanyalar diğer hat kullanıcılarının aylık ödemiş oldukları fatura bedeline göre daha uygun olmaktadır.

Türk Telekom yeni faturalı hat kullanılarına sunduğu paketler aşağıdaki gibdiir:

 • Dijital 4 GB Tarifesi Fiyatı: 100 TL
 • Dijital 7 GB Tarifesi fiyatı: 115 TL
 • Dijital 12 GB Tarifesi Fiyatı: 145 TL
 • Özgür tarifeler 3 GB Fiyatı: 105 TL
 • Özgür tarifeler 20 GB Fiyatı: 190 TL‘dir.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı 2023

Turkcell yeni hat fiyatı 400 TL‘dir. Yeni hat fiyatları, farklı tarifeler ve kampanyalar ile değişebilir.

Turkcell’in yeni hat fiyatları 2023 yeni paketleri aşağıdaki gibidir:

 • Aynen 6 GB fiyatı: 137 TL
 • Platinum Aynen Fırsat 30 fiyatı: 266 TL
 • Turkcell Yapboz Small fiyatı: 108 TL
 • Ultra 1200 fiyatı: 98 TL
 • Kaçmaz Fırsat 1 GB Fiyatı: 95 TL
 • Kaçmaz Fırsat 16 GB fiyatı: 195 TL‘dir.

Faturalı veya Faturasız Özel Numara Var mı?

Kişiye özel numara seçeneklerinin faturalı ve faturasız alternatifleri bulunmaktadır. İsteğinize göre bu seçeneklerden birini seçip özel hat sahibi olabilirsiniz. Bir hattın VIP yani private olabilmesi için aşağıdaki şartlardan birini sağlaması yeterli olacaktır.

Türk Telekom Özel VIP Numara

Türk Telekom ise müşterilerine “Altın Numara” adı altında özel bir hizmet sunuyor. Altın Numara sahibi müşteriler, Türk Telekom’un müşteri hizmetleri temsilcilerine daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyor ve sorunlarını daha hızlı bir şekilde çözebiliyorlar. Altın Numara hizmeti, Türk Telekom müşterilerine aylık bir ücret karşılığında sunuluyor. Telefon numaranızın sonunda VIP numaralarla birlikte memleketiniz veya tuttuğunuz takımın kuruluş yılı olabilir. Bu sayede farkındalık yaratabilir ve özel numaranız ile keyifli aramalar yapabilirsiniz.

Turkcell Özel Numara Alma

Turkcell müşterileri, “Platinum” adı altında özel bir numara alma hizmetinden yararlanabilirler. Bu hizmet sayesinde müşteriler, kendilerine özel bir telefon numarası edinebilirler. Turkcell hattı ile birlikte benzersiz bir hat oluşturmak için işlem yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde veya Türk Telekom bayilerinde hat almak istediğinizde, istediğiniz numara şeklini belirtebilir ve alabilirsiniz.

Alışveriş platformlarında yer alan özel numara seçeneklerini kontrol ederek de özel numaralara ulaşabilmek mümkündür.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone’dan kişisel hat almak çok mümkün. Bir Vodafone bayisine gidip birçok farklı seçenekten birini seçerek size özel bir numaraya sahip olabilirsiniz.

Vodafone bayilerine gittiğinizde özel hat almak için çalışanlarla iletişime geçebilirsiniz. Yaklaşık 100 TL ek ücret ödeyerek istediğiniz telefon numarasına sahip olma şansına sahipsiniz.

Faturalı Hat ile Hazır Kart Arasındaki Fiyat Farkı Nedir?

Faturalı hatların fiyatları ile ön ödemeli kartların fiyatları arasında belirgin bir fark vardır. Faturalı hatlar genellikle daha yüksek fiyatlıdır.

Hangi Hazır Kart Paketi Daha Fazla İnternet ve Konuşma Sağlar?

Hangi hazır kart paketinin daha uygun olduğu kullanıcının ihtiyacına ve kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. Farklı operatörlerin farklı teklifleri vardır, bu nedenle fiyatları karşılaştırmak faydalı olabilir.

Farklı Operatöre Numara Taşımak Ücretli mi?

Hayır, herhangi bir ücret ödemeden farklı bir operatöre hattınızı taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Yeşim KARA

İletişim fakültesi mezunuyum. 4 yıldır özel bir ajansta editörlük yapıyorum.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu