İş Dünyası

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2023 (Aylık 4000 TL Ek Kazanç)

Evde paketleme işi yapmak istiyorum ne yapabilirim, ev ek iş imkanı veren güvenilir firmalar iletişim numaralarını nereden bulabilirim diyenler buraya. Kargo ile evlere is veren firmalar telefon numarası almak için ve evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarına ulaşarak, evde paketleme iş ilanları ve Evde sabun, kürdan, balon v.b paketleme işi yapanların ve yaptıranların yorumlarını okuyarak evden çıkmadan evden para kazanmanın yolları arıyorsanız içeriğimizde ilanlara başvuru yaparak evden kısa çalışma ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Sitemizden evlere ek iş verilmez ve para talep edilmez. Para talep eden kişilerden uzak durunuz.

Evde Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Evden para kazanmak artık çok kolay. Evde paketleme işi alarak siz de para kazanabilirsiniz. Evden yapılacak pek çok iş bulunmaktadır. Özellikle sabun, balon, kına, düğme ve kürdan paketleme işleri ülkemizin genelinde yapılmaktadır. Sizler için bu işleri ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini kaleme aldık. İçeriğimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşerek evden para kazanabilirsiniz. İstanbul, İstoç Adana, Ankara Yeni Mahalle gibi büyükşehirlerde evlere paketleme işi veren fason firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yapımı 2023

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da paraya ihtiyacı olanlar. Sadece bayanlar aile bütçelerine katkı sağlamak için değil, müsait vakti olanlar bu işleri alarak para kazanıyorlar. Sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş zamanım var ben de para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Evlere verilebilecek işlerden söz etmeden evvel bu işlerin avatajlarından söz etmek istiyoruz. Fiziki olarak bir işte çalışıyorsanız iş ortamını bilirsiniz. Ev hanımları, çocukları olanlar ve bakacak kimsesi olmayanlar evde paketleme işi yaparak para kazanabiliyor.

Günün istediğiniz saatlerinde iş yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Gideriniz olmaz. Kazandığınız para cebinize kalır. Aile bütçenize düşük miktarlarda da olsa katkı sağlarsınız. Ayrıca bu işler kolay olduğundan dolay efor sarfetmenize gerek yoktur. Fason firmalar ya da fabrikalarda ürünlerin üretimi gerçekleşir. Ancak küçük çaplı firmalar ürettikleri ürünlerin paketlenmesi amacı ile makine almak istemezler. Alınacak olan makine de ekstra bir maliyet anlamına gelmektedir. Makine almakla da iş bitmez, makineyi çalıştıracak ve kullanacak personele de ihtiyaç vardır. Küçük işletmeler genelde makine ve personel masraflarını fuzuli olarak gördüklerinden dolayı işleri evlere verirler.

Belirli bir meblağ karşılılığında bu işler evden çalışmak isteyen kişilere verilir. Bu kişiler işleri verilen süre zarfında tamamlayarak firmalara teslim ederler. Ücretler elden ya da eft yöntemi ile çalışanlara gönderilir. Çevrenizde bu tarz firmalar varsa ya da bu firmalarda çalışan yakınlarınız varsa onlardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üretim tamamlandıktan sonra paketlenmek üzere hazırlanana ürünler adresinize gönderilir. Ayrıca bu ürünlerin yanında paketler ve gerekli ekipmanlar da gönderilir. Sizden ekstra masraf yapmanız beklenmez. Kargo ile ürünleri göndermeniz talep ediliyorsa ürün gönderimi sırasındaki kargo masrafları da firma tarafından karşılanır. En çok yapılan paketleme işleri ve bu işlerin nasıl yapıldığı, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Evlere iş ilanları ve fason firmaları inceleyerek iş alabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme ülke genelinde yapılan en meşhur işlerden bir tanesidir. Kürdan üretimi yapan fabrikalar ve şirketlere başvurmanız halinde iş almanız da mümkündür. Üstelik kolay bir iştir. Bu firmalara başvurarak evde iş imkanı sağlayabilirsiniz. Size kürdan ve paket gönderilecektir. Firma tarafından belirlenen süre içerisinde bu kürdanları paketlemeniz istenecektir. Şayet işi erkenden bitirirseniz sonra tekrar iş talebinde bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Sadece kürdan paketleme işi değil, diğer işler de oldukça zahmetsizdir. Sadece paketlere kaçar tane koymanız istenirse bu sayıya göre kürdanları paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Bur tarz bir çok firmayla anlaşarak evde iş imkanı sağlaya bilirsiniz. Genel olarak ev hanımları bu tarz işleri aldığından dolayı küçük çocuklara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kürdanlar çocuklar için tehlikelidir. İşi çocuğunuzu uyuttuğunuzda yapabileceğiniz gibi, farklı bir iş de alabilirsiniz. Firma sticker ya da marka gibi yapışkanlar yapıştırmanızı talep ederse ekstradan onları yapıştırmanız gerekir. Bunlar dışında yapmanız gereken bir iş yoktur.

Paketlere koyulan sayılara göre size fiyat verilir. Komşularınız ile birlikte çay içerken de bu tarz işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Kürdan paketleme işlerinden genel olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç sağlanır. Tahta kürdanların yanı sıra sunum için şekilli kürdanları paketlemeniz de talep edilir. Ayrıca tahta kürdanların ucuna aksesuarlar takarak daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Önemli olan işinizi titiz ve zamanında yapmanızdır.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarından ülke geneline kargo ile iş veren firmaları araştırarak evden iş alabilirsiniz. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız bu tarz işleri bulmanız oldukça zordur. Bu sebeple İstanbul, İzmir, Gaziantep gibi şehirlerimizde bulunan fason firmalar ile de irtibata geçebilirsiniz. İstanbul, Diyarbakır ve Mersin gibi şehirlerimizde evde paketleme işi veren firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.

 • Kürdan
 • Kürdan kutusu ya da ambalaj
 • Marka yapışkanı
 • Kutu gönderilerek ürünleri paketlemeniz istenecektir. Bunun dışında yapılabilecek ekstra bir iş yoktur.

Evde Balon Paketleme İşi

En yaygın paketleme işlerinden bir tanesi de balon paketlemedir. Özellikle organizasyon firmaları ve oyuncakçılar bu tarz işleri çevrelerine çok verirler. Balon üretimi yapan firmaların da paketleme makineleri olmaması durumunda size iş vermeleri mümkün olacaktır. Paketleme işlerinin ülke genelinde olduğunu söylesek de genel olarak büyük şehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolaydır. Ancak bölgenizde balon paketleme işi veren kişiler varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğlence sektörü balon ihtiyacı olan sektörlerin başında gelmektedir. Oyuncak olmasının yanı sıra çeşitli kutlamalarda da kullanılır.

Balonlar renk renk olduğu gibi çeşit çeşittir de. Özellikle artık nişan merasimde gelin ve damadın baş harflerinden oluşan büyük balonlar çok kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra helyum ile şişirilen ve şekil verilen balonlar da çok satılmaktadır. Firmalar sizlere paketler ile birlikte balonları gönderirler. Sipariş tek renk üzerinden olabileceği gibi belirlenen sayıda renklere göre balon yerleştirmeniz de istenir. Örneğin paketin 10’lu olması talep edilirse ve 10 renk gönderilirse her renkten birer tane koyarak paketlemeniz istenecektir. 

İş almanız durumunda balonlar size toptan gelir. Yapmanız gereken verilen işe göre paketleme yapmaktadır. Firma, marka yapıştırmanızı talep ederse pakete bir de marka yapıştırmanız gerekir. Bunun dışında sizden ekstra yapmanızı istenecek bir iş yoktur. Düğün ve açılış sezonları açıldığında bu tarz balonlar yok satar. Özellikle yaz aylarında daha çok para kazanmanız mümkündür. Firmaya zamanında teslimat sağlarsanız firma sürekli olarak sizinle çalışmak isteyecektir. Şayet Bursa‘da ikamet ediyorsanız da evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Giyim sektöründe ve toptan üretim yapan firmaların en büyük ihtiyaçları şüphesiz düğme. Bu iş bırakın fason firmaları küçük tuhafiyelerde dahi verilebilir. İşi firma sizden nasıl isterse o şekilde yapmanız gerekiyor. Gerekli olan ekipmanların hepsi size yine firma tarafından gönderilir.

 • Düğme 
 • Ambalaj paketi
 • Maket bıçağı
 • Koli bandı
 • Koli gönderiliyor.

Bu ürünler gönderildikten sonra paketlere kaç adet ve hangi türden düğme koymanız gerektiği de yine firma tarafından belirlenir. Ürünler size sayılı olarak teslim edilir. Firma tarafından özel bir iş yapılması isteniyorsa işin detayları anlatılır. Hangi renk, hangi boyda düğmelerin kaç adet olarak ambalajlara yerleştirileceği ile ilgili bilgi verilir. Örneğin kırmızı düğmelerden 10’arlı paketler yapmanız talep edilirse yapmanız gereken sayarak düğmeleri ambalajına koymak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki sayıları karıştırmamanız. Teslimatı zamanında yapmanız da bir o kadar önemli. Firmalar, temiz ve dakik çalışan personelleri ile sürekli çalışmak isteyeceklerdir. Bu tarz firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere iş veren fason firmalar hakkında bilgi alabilir ve bu firmalardan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarının evden yapabilecekleri işlerden bir tanesi de evde sabun paketlemedir. Özellikle toptancıların bulunduğu ve üretim yapan firmalardan paketleme işi alabilirsiniz. Tüm ürünlerde doğallık vurgusu öne çıkıyor. Özellikle firmalar tarafından doğal sabun üretimleri yapılıyor. Kabak çekirdeğinden japon kiraz çiçeceğine kadar pek çok sabun üretiliyor. Şayet alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde dikkat ettiyseniz sabun stantları bulunuyor. Bu stantlarda türlü hastalıklara iyi geldiği iddia edilen sabunlar bulunuyor. Sadece buralarda değil, özellikle turistlerin yoğun olduğu ve hediyelik eşya satılan çarşılarda da sabunlara rastlıyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren pek çok fason firma bulunuyor. Bu firmalar evlere, sabunun yanında ambalaj ve marka sticker ları da gönderiyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve belirlenen süre içerisinde firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet paketleme yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelirse, ürünün maliyeti ücretinizden kesiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına firmanın talepleri doğrultusunda iş yapmak ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek gerekiyor.

Sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Sadece biraz el becerinizin olması gerekiyor. Zaten zamanla işi yapa yapa pratiklik kazanırsınız. Jelatin sarmak sureti ile size iş verebilecekleri gibi kokulu ve dekorasyonda kullanılan sabunları da paketlere koymanız ve kurdule takmanız da istenebilir. Firmanın taleplerine göre iş yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, keçi sütü, ısırgan, biberi ve kil gibi çok çeşitli türleri bulunan bu sabunları paketleyerek aylık 1000 TL. gelir elde edebilirsiniz. Antalya Alanya evde iş veren firmalardan vardır. Bu çevrede ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek hediyelik eşya paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Organik makyaj malzemesi satarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi 2023

Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabilecekleri işlerin başında geliyor. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri çok sık yapılıyor. Üstelik gerekli ekipman da işi yapacak kişiye firma tarafından gönderiliyor. Herhangi bir el becerisi gerektirmediğinden ve üretimi seri olarak yapıldığından dolayı ülke genelinde düğün salonlarından, organizasyon firmalarından, çeyizcilerden vb. bu işleri alabilirsiniz.

 • Ambalaj
 • Karton kutu
 • Kına ölçeği 
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Yapıştırıcı
 • Kına paketi
 • Bant kargo yolu ile size gönderiliyor. Ayrıca toz halde bulunan kına çuvalı da beraberinde geliyor.

Firma pakete ne kadar kına koymanız gerektiğini size söylüyor. Bir ölçek ya da iki ölçek talebe göre ambalajlara kına koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleri sıra sıra ve düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeniz gerekiyor. Kına paketleme işi için sabit bir kazanç söylemek doğru değil. Çünkü oldukça çok çeşitli paketler var. Gelinlerin siparişine göre üretim yapılıyor. Pahalı olanları olduğu gibi her bütçeye hitap edenleri de var. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz de oldukça önemli. Adım adım evde kına paketleme işinin nasıl yapılacağı ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Sizler için evlere iş veren firmaların ülkemizde en yaygın gönderdikleri 5 iş türünü yazdık. Bölgenizde bulunan fason firmalarla şahsen ya da internet üzerinden irtibata geçerek iş almanız mümkündür. Ancak;

 • Sitemizden iş verilmemektedir.
 • Kargo ile size iş göndereceğini taahhüt eden ve sizden ön ödeme talep eden kişilerden uzak durunuz!
Daha Fazla Göster

Asrın GÜNEY YILDIRIM

2023 Yılında Ekonomi Gündemini takip eden ve ekonomi yazıları yazan bir girişimciyim.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu