Sosyal Medya

Snapchat Sarı Kalp Nedir? Kaç Kişide Olur?

Snapchat kullanıcılar birbirlerine fotoğraf ve video gönderirler, ancak bu gönderiler belirli bir süre sonra silinirler. Ayrıca, kullanıcılar birbirlerine farklı emojiler gönderebilirler. Bu emojilerden biri de sarı kalptir. Snapchat sarı kalp nedir, ne anlama gelir ve kaç kişide olur içeriğimizde detaylandırdık.

Snapchat Kalp Anlamları Nelerdir?

Snapchat‘te sarı, kırmızı ve pembe kalp bulunmaktadır. Bu kalplerin renklerine göre anlamları şu şekildedir:

  • 💛 Sarı Kalp: İkiniz de birbirinizin en iyi arkadaşısınız. En çok snap’i size gönderirken, en çok snap’i de ona gönderiyor. Yani birbirinizle en çok snap alışverişi yapan en iyi arkadaşlarsınız anlamına gelmektedir.
  • 💕 Pembe Kalp: Son 2 aydır birbirinizin en iyi arkadaşısınız anlamı taşımaktadır.
  • ❤️ ️Kırmızı Kalp: Son 2 haftadır birbirinizin 1 numaralı en iyi arkadaşıysanız, adınızın yanında kırmızı kalp vardır.

Snapchat Sarı Kalp Karşılıklı mı?

Sarı bir kalp, sürekli iletişim halinde olduğunuz, mesajlaştığınız ve snap gönderdiğiniz kişi anlamına gelir.

Snapchat Sarı Kalp Kaç Kişide Olur?

Snapchat sarı kalbi, iki kullanıcı arasındaki en iyi arkadaşlık ilişkisini simgelediğinden, yalnızca iki kişinin başına gelir. Sarı kalp işareti, bu iki kullanıcının birbirlerinin en iyi arkadaşı olarak belirlendiğini gösterir. Bir kullanıcının birden fazla en iyi arkadaşı varsa, sarı kalp işareti yalnızca en çok etkileşimde bulunduğu kullanıcıda görünür. Ancak, her iki kullanıcı da birbirinin en iyi arkadaşı olarak belirlenmedikçe sarı kalp işareti görünmez.

Snapchat Sarı Kalp Gitti Ne Anlama Gelir?

Snapchat sarı kalbi, iki kullanıcının en iyi arkadaşları olarak belirlendiği için bir kullanıcının Snapchat hesabındaki sarı kalp kaybolursa, bu iki kişinin artık en iyi arkadaş olmadığı anlamına gelir. Bu genellikle bir kullanıcının başka bir kişiyle daha fazla etkileşime girdiği ve bu nedenle sarı kalbin o kişiye geçtiği anlamına gelir. Ayrıca, bir kullanıcı Snapchat hesabını sildiğinde veya hesabı askıya alındığında sarı kalp işareti kaybolabilir.

Snapchat bana özel şifre kırma yöntemi hakkında tüm detaylar içeriğimizde.

Snapchat Sarı Kalp Nasıl Gider?

Bir kullanıcının Snapchat hesabındaki sarı kalp işareti kaldırılacaksa yapılacak bir işlem yoktur. Sarı kalp işareti, kullanıcılar arasındaki en iyi arkadaşlık ilişkisini gösterir ve bu ilişki sona ererse veya değişirse işaret otomatik olarak kaybolur. Yani, bir kullanıcı artık başka bir kullanıcının en iyi arkadaşı değilse veya daha fazla etkileşimde bulunduğu biri varsa, sarı kalp işareti otomatik olarak kaybolacaktır. Ayrıca, bir kullanıcı hesabını silerse veya hesabı askıya alınırsa sarı kalp işareti kaybolacaktır.

Sarı Kalp Her Zaman Aynı Kişide Kalır mı?

Hayır, sarı kalp işareti, iki kullanıcının en çok kiminle etkileşimde bulunduğuna bağlı olarak değişebilir.

Sarı Kalpin Rengi Değişebilir mi?

Hayır, sarı kalp işareti yalnızca sarı renkte görünür ve rengi değiştirilemez.

Daha Fazla Göster

Yeşim KARA

İletişim fakültesi mezunuyum. 4 yıldır özel bir ajansta editörlük yapıyorum.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu