Sosyal Medya

TikTok Canlı Yayına Bot Atma Hilesi 2023 (Güncel Bot Atma Hilesi)

TikTok, gün geçtikte daha da popüler olan ve genç kitlenin severek kullandığı bir sosyal medya platformudur. TikTok fenomenlerinin kazançlarının sık sık gündeme gelmesiyle beraber, canlı yayın açarak takipçileriyle sohbet etmek isteyen ve kazanç sağlamak isteyen kullanıcıların sayısında artış vardır. TikTok canlı yayın hilesi, TikTok canlı yayın izlenme hilesi şifresiz, TikTok canlı yayına bot atma gibi konular sıkça merak edilmektedir.

Öncelikle, ‘’TikTok canlı yayın kaç takipçiden sonra açılır?’’ sorusunun yanıtını verelim. TikTok’ta canlı yayın açmak için en az 1000 takipçinizin olması ve 16 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Her canlı yayından gelir elde edilmemektedir. Gelir elde edebilmeniz için takipçilerinizin size hediye yollaması gerekmektedir. Bu yüzden ne kadar çok takipçiye sahip olursanız, o kadar hediye alabileceğiniz için takipçi sayınızı yüksek tutmak sizin avantajınıza olacaktır.

TikTok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açma

Tiktok’ta canlı yayın yapabilmeniz için ilk şartın 1000 takipçi sayısına ulaşmanız olduğunu belirtmiştik. TikTok canlı yayın hilesi ile 1000 takipçiye ulaşmadan canlı yayın açabilirsiniz. Ücretsiz TikTok canlı yayın hilesi için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Ayarlar > Problemi rapor et > live payment rewards > hosting > ı can’t start live aşamalarını takip edip ‘’Sorununuz çözüldü mü?’’ kısmından ‘’Hayır’’ seçeneğini işaretlemelisiniz.
 • Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfada 16 yaşından büyük olup canlı yayın açamadığınızı belirtin.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda 1 hafta içerisinde size dönüş yapılacaktır. Bu sayede az takipçi ile canlı yayın açabilirsiniz.

TikTok Bedava İzlenme

TikTok videolarınıza TikTok bedava izlenme gönderebilirsiniz. Bunun için bazı sitelerde video linkinizi girerek ücretsiz izlenme gönderimi mevcuttur. Yalnızca video linkinizi paylaşarak 100 video izlenmesi en geç 30 dakika içerisinde tanımlanmaktadır. Fakat güvenilir sitelerden izlenme aldığınıza emin olmalısınız. TikTok izlenme hilesi şifresiz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

TikTok Canlı Yayın Bot Atma

TikTok canlı yayın bot atma, genellikle izlenme sayısını artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Bot atma için ücretli paketler bulunmaktadır.

Örneğin takipcisepetim.com adresinin TikTok izlenme, TikTok canlı yayın bot atma paketleri tabloda gösterilmiştir:

Paket Adıİzlenme DakikasıPaket Ücreti
TikTok 100 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika18.99 TL
60 Dakika36.99 TL
90 Dakika39.99 TL
120 Dakika59.99 TL
TikTok 250 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika37.99 TL
60 Dakika73.99 TL
90 Dakika85.99 TL
120 Dakika129.99 TL
TikTok 500 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika68.99 TL
60 Dakika134.99 TL
90 Dakika165.99 TL
120 Dakika215.99 TL
TikTok 750 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika109.99 TL
60 Dakika189.99 TL
TikTok 1000 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika128.99 TL
60 Dakika249.99 TL
TikTok 2000 Canlı Yayın İzlenme30 Dakika259.99 TL
60 Dakika499.99 TL
TikTok Canlı Yayın Bot Atma

TikTok canlı yayın bot atma için genellikle başlama süresi 5 dakikadır ve takipçiler yavaş yavaş eklenmektedir. İzleyicilerin canlı yayınınıza gelebilmesi için hesabınız gizli olmamalıdır ve öncelikle canlı yayın açmalısınız.

Bir diğer TikTok canlı yayın hilesi ise takipciturkey.com üzerinden verilmektedir. TikTok canlı yayın bot için aşağıdaki paketler mevcuttur:

Paket Adıİzlenme DakikasıPaket Ücreti
100 TikTok Canlı Yayın İzleyici30 Dakika30 TL
100 TikTok Canlı Yayın İzleyici60 Dakika40 TL
500 TikTok Canlı Yayın İzleyici30 Dakika70 TL
500 TikTok Canlı Yayın İzleyici60 Dakika150 TL
750 TikTok Canlı Yayın İzleyici30 Dakika100 TL
750 TikTok Canlı Yayın İzleyici60 Dakika200 TL
1000 TikTok Canlı Yayın İzleyici30 Dakika150 TL
1000 TikTok Canlı Yayın İzleyici60 Dakika300 TL

Yukarıdaki paketleri satın alırken bilmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Hesabınız gizli olmamalıdır.
 • Canlı yayını açtıktan sonra sipariş vermelisiniz.
 • Satın alınan izleyiciler yayına yavaş yavaş gelir.
 • İzleyici sayısında inişler ve çıkışlar olabilir.
 • İzleyicilerin canlı yayınınızda kalma süreleri paketlere göre değişkenlik göstermektedir.

TikTok’ta İzleyici Satın Almanın Zararı Var Mı?

Sosyal medyada artık çoğu kullanıcı bot hesaplar satın almaktadır. Bu yüzden bot hilesi yaygınlaşmıştır. Bazı bot hesaplar, profilinize zarar verebilmekte ve spam yaratmaktadır. Bu yüzden takipçi, beğeni veya izlenme satın almak istiyorsanız güvenilir sitelerden almaya özen göstermeli ve hesabınıza yönlendirilen kullanıcıların gerçek kişi olduğuna emin olmalısınız. Eğer sıkça bot hesaplar profilinize gelirse, hesabınızı riske atabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok canlı yayın açma için ilk etapta uygulamaya girin. Paylaşım yaparken kullanmış olduğunuz ‘’+’’ butonuna tıklayın ve ‘’Live’’ yazısına gelerek canlı yayınınızı başlatın. Canlı yayın açarak takipçilerinizle eğlenceli dakikalar geçirebilir, hatta yayınınızdan para kazanabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayında Para Kazanma

Sosyal medyadan para kazanmak birçok kişinin başvurduğu bir yöntem olmuştur. Özellikle TikTok canlı yayınlarından kazanılan tutarlar herkese cazip gelmektedir. Canlı yayında para kazanmak için iki seçeneğiniz vardır:

 • Reklam almak
 • Takipçilerinizden hediye almak

TikTok canlı yayında para kazanma için reklam alabilirsiniz. Bunun için takipçi sayınızın yüksek olması gerekmektedir. Örneğin 100.000 takipçi sayısı olan bir kullanıcı, reklam anlaşmalarından 1000 TL ile 40000 TL arasında para kazanabilmektedir. Canlı yayında takipçilerden gelen hediyeler ise diğer bir kazanç yoludur. Takipçilerinizin sizi ve yaptığınız yayını ne kadar beğendiği burada çok önemlidir. Bu yöntemde ne kadar kazanç sağlayacağınız belli değildir çünkü anlık olarak hediye geldiği için her şey size bağlıdır. Dikkat çekici ve eğlenceli bir yayında en az 1000 TL kazanabilirsiniz.

Neden TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapılır?

Canlı yayın izleme hilesi kullananların birçok nedeni vardır. İzlenme sayınız yüksek göründüğünde belirli bir kitlenin dikkatini çekebilir, bu sayede takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar profilinizi ziyaret ederek videolarınızı da inceleyebilir. TikTok canlı yayın hilesi yararlarını şu şekilde listelemek mümkündür:

 • İzlenme sayınızda artış olur
 • Canlı yayın rekoru kırabilirsiniz
 • Canlı yayında keşfete düşebilirsiniz
 • Takipçilerinizden daha çok hediye alabilirsiniz
 • Canlı yayında profilinizi gören kullanıcılar sizi takip edebilir

TikTok Canlı Yayın İzlenme Paketi Almak Güvenli Mi?

Şifresiz TikTok canlı yayın izleme paketi satın almak için güvenli bir siteden işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Şifrenizi talep eden, uygulama indirmenizi gerekli kılan veya kullanıcı bilgilerinizi isteyen sitelerden kesinlikle uzak durmalısınız.  Satın alma işlemi sırasında ödeme bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamalısınız. Ayrıca online alışverişte 3D secure güvenli ödeme sisteminin kullanıldığından emin olmalısınız.

Daha Fazla Göster

Asrın GÜNEY YILDIRIM

2023 Yılında Ekonomi Gündemini takip eden ve ekonomi yazıları yazan bir girişimciyim.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu