Gündem

TOGG Müşteri Hizmetleri Numarası (FABRİKA İLETİŞİM NUMARASI)

TOGG 2023 yılında ön sipariş vermeye başladı. Bu ön sipariş çekiliş ile gerçekleştirildi. Bu çekilişe katılan insanlar belli miktarda kapora parası yatırdılar. Çekilişi kazananlar ve çekilişi kazanamayıp parasını geri almak isteyenler TOGG müşteri hizmetleri numarasının kaç olduğunu merak etmektedirler. Bu yazımızda sizlere TOGG müşteri hizmetleri numarası, Trugo Müşteri Hizmetleri numarası ve TOGG fabrika telefon numarasını vereceğiz.

TOGG Çekiliş Parası Geri Alma Numarası

TOGG çekilişini kazanamayıp parasını geri almak isteyen insanların paraları en kısa sürede Trumore e-cüzdanlarına yansıyacak. Para yansıdıktan sonra en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplara geri yansıtılacak. 14 Gün içinde parası hesabına yatmayan kullanıcılar paralarını alabilmek için TOGG müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir.

TOGG Çekiliş parası geri almak için telefon numarası: 0850 222 86 44

Bu telefon numarasını arayarak TOGG çekilişine katılmak için yatırdığınız 60 bin TL‘yi geri alabilirsiniz. Eğer para hesabınıza 14 iş günü içerisinde yatırılmadıysa TOGG müşteri hizmetlerini arayarak durumunuzu bildirebilirsiniz. Bu işlem sonucunda paranız hesabınıza daha hızlı yatacaktır.

Togg Batarya Akü Fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız bu konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

TOGG Müşteri Hizmetleri Numarası

TOGG arabası hakkında bilgi almak istiyorsanız bekleyin, yol yardım hizmetleri için 2 numarasını tuşlayın. Eğer 2 numarasını tuşlamazsanız operatör sizi otomatik olarak müşteri hizmetleri yönlendirecektir. TOGG müşteri hizmetleri numarası: 0 850 222 8644 olarak bilinmektedir.

TOGG, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili olarak tasarlanmıştır. Tasarımı, üretimi ve pazarlaması Türk mühendisler ve iş insanları tarafından gerçekleştirilmektedir. TOGG’un amacı, Türkiye’nin otomobil sektöründeki yerli üretim oranını arttırmak ve dünya otomobil pazarındaki yerini sağlamlaştırmaktır.

TOGG Fabrika Telefon Numarası

TOGG fabrika telefon numarasını öğrenmek isteyenler genellikle TOGG iş başvurusu yapmak isteyenlerdir. Eğer sizde iş başvurusunda bulunmak için ve başvuruda gereken şartları öğrenmek için TOGG fabrika telefon numarasına ihtiyacınız varsa bu numarayı 0 850 222 86 44 müşteri hizmetlerini numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Bursa Gemlik’te bulunan TOGG fabrikasıyla iletişime geçmek istiyorsanız 0850 833 33 45 numarasını arayabilirsiniz. Unutmayın! Gemlik TOGG fabrika telefon numarasından sadece TOGG genel müdürlük işlemleri yapılabilmektedir. Eğer genel müdürlükle görüşmeniz gerekiyorsa bu numarayı arayabilirsiniz.

TOGG TRUGO Müşteri Hizmetleri

Trugo adıyla bilinen firma TOGG araçları için şarj istasyonları üretti. Şarj istasyonları hakkında bilgi almak için TRUGO müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek isteyen kullanıcılar +90 (850) 808 78 46 numarasını kullanabilirler. TRUGO iletişim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Trugo İletişim Bilgileri:

Trugo Adresi: Bilişim Vadisi, Muallimköy Mahallesi Deniz Caddesi No:143/1 41400 Gebze Kocaeli

Trugo Müşteri Hizmetleri numarası: +90(850) 808 78 46

Trugo e-mail adresi: [email protected]

TOGG Çekiliş Cayma Hakkı Var mı?

TOGG çekilişinde kazananlar belirlendikten sonra, kazananların çekilişten çekilmek istemeleri durumunda çekiliş hakları sona erecektir. Ancak, çekiliş hakkını kazanan kişilerin çekilişten önce veya çekiliş sonrasında çekiliş hakkından cayma hakları bulunmaktadır. Togg çekiliş cayma hakkı olup olmadığını daha detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız 0850 222 86 44 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Togg almak için nereye başvurulur?

TOGG almak istiyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz.

Togg çağrı merkezi telefon numarası kaç?

TOGG çağrı merkeziyle iletişime geçmek için 0850 222 86 44 numarasını kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Asrın GÜNEY YILDIRIM

2023 Yılında Ekonomi Gündemini takip eden ve ekonomi yazıları yazan bir girişimciyim.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu